Bus4life V dňoch 13. – 18. 09. 2010 sa konala v miestnom zbore BJB v Klenovci akcia s názvom Bus 4 Life. V spolupráci s misijným odborom BJB na Slovensku a medzinárodnou organizáciou Operation mobilisation (OM) sa k nám dostavil skutočný autobus naplnený kresťanskou literatúrou, ktorá sa dala zakúpiť. V autobuse sa dali kúpiť aj Biblie v rôznych jazykoch a prekladoch. Okrem toho bola v autobuse inštalovaná výstava Biblií rôznych jazykov z rôznych období.
 
Pri autobuse s literatúrou boli aj detské atrakcie ako trampolína, skákací hrad, mega basketbal a iné hry. Tieto prilákali deti a spolu s nimi aj ich zvedavých rodičov, ktorí sa len a len nevedeli vynačudovať, keď počuli, že tu je to skutočne zadarmo.
 
Pre náš zbor to bola historicky prvá takáto možnosť, keď sme mohli vydávať svedectvo rodičom a náhodným okoloidúcim o Ježišovi Kristovi, ktorého sme my spoznali a prijali ako Pána nad našimi životmi a chceme Ho v našich životoch nasledovať. Niekedy sa nám to darí viac a niekedy menej. Autobus sa po dva dni zdržiaval v Klenovci, v Hnúšti a v Rimavskej Sobote. Spolu sme tak počas šiestich dní pri tejto akcii prežívali Božiu prítomnosť, Jeho lásku a starostlivosť. Poznali sme, že je to dobrá forma podávania správy o Spasiteľovi sveta a priblíženia sa k ľudom v našom okolí. V tejto službe chceme pokračovať.
 
Prežili sme veľmi dobrý čas v spoločenstve bratov a sestier pri praktickej službe ľuďom a tešíme sa na ďalšiu takúto možnosť, kedy budeme môcť vydávať svedectvo o našom Stvoriteľovi a zároveň aj Spasiteľovi Ježišovi Kristovi.
 
Fotografie z tejto akcie si môžte pozrieť vo Fotoalbume.